Volba prezidenta USA – listopad 2020

20. 11. 2020 Georgia 

Audit podpisů? Zapomeňte!

Přepočet hlasů ve státě Georgia přinesl nevýznamný počet hlasů D. Trumpovi. Ten na svém twitteru uvedl, že guvernér a ministr zahraničí Georgie odmítají kontrolovat podpisy, které by odhalily nelegální volební lístky, které by znamenaly velké vítězství a ptá se, proč tak spěchají.
Zdá se, že audit podpisů není potřeba, protože kontrola podpisů proběhla již při hlasování. Pak je ale otázkou, proč neodhalila i mrtvé voliče... Samotný přepočet odevzdaných (ale neověřených) hlasů nemohl ukázat nic jiného, než první sčítání.

 

 B BREITBART NEWS

 19. 11. 2020  Detroit, Michigan 

“Rudy” Giuliani popsal tvrzení svědků takto:

 • V noci přijel nákladní automobil. Lidé si mysleli, že přivezl jídlo a šli k němu. Nebylo tomu tak.
 • Přivezl tisíce a tisíce hlasovacích lístků v kontejnerech, papírových pytlích a kartonových krabicích.

 • Když byly hlasovací lístky na stolech, sčítací pracovníci si mysleli, že všichni republikánští inspektoři už dávno odešli.
 • Zůstali ale dva a jeden zaměstnanec Dominionu.
 • Ti tvrdí, že každý hlasovací lístek, který viděli a slyšeli o něm mluvit, byl jen pro Bidena.
 • Mnoho z nich bylo v nepopsaných obálkách.
 • Očekává se, že jich mohlo být mezi 60 až 100 tis. a některé byly započítány i třikrát.
 • To sice neviděl, ale pokud jsou tři američtí občané ochotni na to přísahat, nenecháme je jít k soudu?
 • Necháme tyto volby projít, když bude svědků i třeba 60? Co se stalo s touto zemí, když tohle kryje?
Foto: By Palácio do Planalto – https://www.flickr.com/photos/51178866@N04/48789790128/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=82512283

 

25. 11. 2020 Praha 

Česká média

Jedním slovem KATASTROFA. Na volbě prezidenta USA je vidět, kde se vlastně nacházejí. V minimálním zájmu přinášet informace, kterými Spojení státy žijí.
Mohlo by nám to být celkem jedno, ale nemělo, protože výsledek otřese nejenom USA, ale bude se promítat do celosvětového dění. Zůstane-li ve funkci dosavadní prezident, bude ve světě silná hráz narůstajícímu levičáctví, pokrokářství a šílenství. Pokud ne, započne éra zeleného socialismu, multikulturalismu atd.
Naše média se většinově zaměřují na informace ve stylu ad hominem, líčí Trumpa jako klauna, aniž by si dala práci se zprostředkováním podstatných informací. Dávno je pryč doba, kdy jsme měli svobodu projevu a slova a slyšeli i třeba nepravdu, která ale ve střetávání s pravdou nakonec neobstála. Dnes pravdu servírují média a z politické náklonosti, amatérství nebo lenosti zavádějí cenzuru.
Mark Zuckerberg, majitel Facebooku byl na koberečku v senátu a bezostyšně popíral koordinovanou cenzuru jeho sítě s Twitterem, Google, Youtube. Tak málo informovaného majitele o procesech ve vlastní firmě jen tak nenajdete. Neustálé označování nevhodných příspěvků na Facebooku, které nesouhlasí s průběhem voleb nebo jejich mazání mu připadá normální. O tom se v médiích nedočtete. O důkazech z podvádění také ne.
Docházelo k vyhrožování oznamovatelům, což naše média nezmiňují, dále i právníkům hájících Trumpovu kampaň, kteří se proto nejspíše na oko stáhli do ústraní, což je prezentováno jako opouštění Trumpovy kampaně.
Trump prý prohráva žaloby, ale už se nedočtete, že jde především o předběžná opatření, nikoliv standardní soudní stání. Tohle jsou nezbytné kroky, aby byly vyčerpány postupy, jak dospět k federálnímu Nejvyššímu soudu.
19. 11. 2020 Louisiana a New York Times

Jak byly ukradeny volby

Místní noviny v Louisianě přinesly podrobný rozbor krádeže voleb. Vybrali jsme stránky věnující se podvodu sčítání. I když nebudete umět ani slovo anglicky, z přiložených tabulek uvidíte nevídané hlasování. (klikněte na vlajku)

 

19. 11. 2020 Virginia Beach, Virginie

Kde jsou důkazy o volebním podvodu? Právníci Trumpa je přinášejí

Média podporující kampaň Biden/Harris neustále omílají, že nejsou důkazy prokazující volební podvod. Na včerejší tiskové konferenci oznámil Rudy Giuliani, že těmi důkazy jsou stovky čestných prohlášení (o nesrovnalostech hlasování či přímém podvádění) učiněných pod přísahou. Jenom v Michiganu jich je 220. Nejde ale o dílčí podvody, ale podvod na celém volebním systému. Média na straně Biden/Harris ale nadále předstírají, že důkazy neexistují.
Jen na vysvětlenou, o opodstatněnosti prohlášení rozhodnou až soudy, ale volební podvody jsou federálním zločinem USA, nikoliv přestupkem. Tedy samotné podání má značnou váhu, protože riziko odsouzení je značně vysoké i pro oznamovatele pokud by šlo o křivé obvinění. Jsme skutečně svědky levicového státního převratu za pomoci volebního podvodu?
Giuliani uvedl, že se opakují jednotlivé vzorce podvodů v řadě států, což by mělo zkušenému vyšetřovateli (prokurátorovi) ukázat, že existoval plán centralizovaného podvádění. Konkrétně má jít o velká města, kde je dlouhodobě přítomna korupce demokratů. Dále upozornil, že inspektorům nebylo vždy umožněno provést kontroly. Proč, když by bylo vše v pořádku?
Sidney Powell opět zopakovala, že mají statistické důkazy prokazující algoritmy manipulací s hlasováním, kdy při nočním přerušení sčítání operátoři Dominionu dálkově změnili výsledky sčítání ve více státech.
Giuliani jako další důkaz řekl, že v mnoha místech ovládaných demokraty převyšoval počet hlasů počet registrovaných voličů, někdy i počet všech obyvatel, tedy i dětí.
Ke stažení žaloby v Michiganu řekl, že důvodem bylo zastavení vydání osvědčení voleb v okrese Wayne, dokud nebude zajištěno oddělení legálních a nezákonných hlasů. Dva členové správní rady okresu měli být navíc vystaveni šikanování a státní úředníci odmítli provést audit.
K soudu dnes půjde žaloba V Georgii a Arizoně, ve Wisconsinu začne přepočítávání hlasů financované kampaní D. Trumpa.
Biden si mezitím stěžuje, že jeho týmu ten Trumpův brání v přístupu k údajům o koronaviru...
19. 11. 2020 Deník NEW YORK POST

6 mil. dolarů pro spolupracovníka Roberta Huntera Bidena

Republikáni Senátu vydali ve čtvrtek dodatek ke své nedávné zprávě o zahraničních obchodních jednáních společnosti Hunter Biden (mimo jiné o vazbách na Ukrajinské oligarchy) - a uvedli, že převody v hodnotě 6 milionů dolarů spojují syna Joe Bidena s čínskou komunistickou vládou.
Pětistránkový dodatek se zaměřuje na bývalého federálního úředníka Johna Robinsona „Roba“ Walkera, který je popisován jako „dlouholetý obchodní společník“ Hunter Biden.

Důvěrné záznamy ukazují bankovní převody ve výši 3 mil. USD na účet R. Walkera od spol. Shanghai Energy State HK Ltd. Dle finančního výboru Senátu a Výboru pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti „není jasné, jaký je skutečný účel těchto převodů a kdo je jejich konečným příjemcem.“ Zpráva však transakce nazývá „přímým spojením mezi Walkerem, resp. H. Bidenem (díky jejich úzké spolupráci) a komunistickou čínskou vládou.
Zmiňován je také Ye Jianming, který vedl společnost CEFC China Energy, pod kterou spadala i Energy State HK Ltd. Ten měl vazby na čínskou armádu a zpravodajské služby, byla ale vzat do vazby a na začátku roku 2018 "zmizel". Podle zprávy je Hunter Biden zapleten i do obchodních jednáních společnosti Ye v Rusku. Šlo například o globální projekty za 9 mld. dolarů a podíl v ruské státní energetické společnosti Rosněfť.
Závěrem je, že záznamy „potvrzují vazby mezi rodinou Bidenů a komunistickou čínskou vládou, jakož i vazby mezi obchodními partnery Hunter Biden a ruskou vládou. Dále podporují zjištění dřívějších zpráv výborů, že takové vztahy vyvolaly obavy kontrarozvědky z vydírání.“
Foto H. Biden: By Center for Strategic & International Studies - Panel 3: Our Shared Opportunity: A Vision for Global Prosperity, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=95572937, beze změny
Poznámka webmastera - Kladný vztah Bidenů ke komunistickým režimům mohl vybudovat už Joe Biden, který v minulosti několikrát navštívil SSSR a jednal s Brežněvem, Kosyginem, Gromykem... Poprvé přijel v roce 1973 a v srpnu 1979 už jako předseda skupiny senátorů jednajících o omezení strategických zbraní a spolupráci. Z návštěvy byl nadšený, jednání vnímal velmi pozitivně a o návštěvě Sovětského svazu mluvil v superlativech. Dokonce se mu nechtělo ani odjet (viz video z 31. 08. 1979 Prvního kanálu sovětské státní televize).
SSSR navštívil i D. Trump. Prvně v 7/1987 jako turista a magnát s českou modelkou a manželkou I. Zelníčkovou.

  Klikněte na vlajku a přibližte se pochopení volebního podvodu  

Případ

 

 

Dominion

 

17. 11. 2020 Dalas County, Texas 

Čestné prohlášení

Russell James Ramsland
Stáhnout nebo zvětšit

Oznamovatel Russell James Ramsland, Jr. ze skupiny Allied Security Operations Group učinil 17. 11. 2020 čestné prohlášení. Zde jsou podstatné informace:
Studoval s kolegy veřejně dostupné volební výsledky z 3. listopadu 2020. Na základě výrazných anomálií jsou přesvědčeni, že existuje značná pravděpodobnost manipulace s volebními výsledky.
Našli ohromujících 3 276 okrsků, kde se hlasování ve srovnání s odhadovanými voliči na základě přihlašovacích statistik pohybuje od 84 % do 350 %, což odhaluje 431 954 přebytečných hlasovacích lístků. To silně ukazuje, že „hackersky připojený“ sčítací algoritmus byl aktivován.
Dokud volební součet nedosáhl přibližně 83%, Trump obecně vyhrával mezi 55 % až 60 %. Poté, co bylo počítání ve 2 hodiny ráno uzavřeno, se situace dramaticky změnila.
V součtových datech jsou 4 špičky celkem s téměř 375 tis. zpracovaných hlasovacích lístků v časovém intervalu pouze 2 hodiny a 38 minut. To je fyzicky neproveditelné s ohledem na prozkoumané vybavení 4 volebních míst.
V kraji Wayne County, kde byl použit Dominoin, byla velmi nepravděpodobná volební účast i 96 až 100 %. To by naznačovalo, že kromě překlápění hlasů, docházelo i k dávkovému zpracování „prázdných“ hlasů.
Prohlášení obsahuje podrobný přehled vyšetřování. Použité systémy poskytují soukromé firmy a obsahují velké množství zranitelností vůči hackerům a neoprávněné manipulaci.
Ramsland se pokusil jít do FBI, aby podrobně popsal zjištění týkající se hlavních bezpečnostních nedostatků a zranitelností volebního systému. Provedl i několik kroků k úředníkům DHS (Min. vnitřní bezpečnosti) a snažil se setkat se zástupci bezpečnostní agentury Cyber ​​Intelligence v rámci DHS. Posunout nálezy výš se ale nepodařilo. Ramsland říká, že neví, zda FBI nechce převzít to, co by mohlo být politickým „horkým bramborem“, nebo zda prostě nemá technické znalosti k řešení těchto problémů.
Dr. Andrew W. Appel, prof. informatiky a odborník na volební bezpečnost z Princetonu: „Přišel jsem na to, jak vytvořit mírně odlišný počítačový program, který těsně před uzavřením volebních prostor přepne některé hlasy z jednoho kandidát na jiného. Napsal jsem počítačový program do paměťového čipu a k hacknutí hlasovacího zařízení vám stačí jen 7 minut a šroubovák..."
Foto: By Dennis Hamilton from Seattle, Washington, USA - FLoC 2006: LFMTP Workshop, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1972045
Přerušené počítání a podivný skok dle New York Times. Z dávky 150 tis. hlasů byly je 4 % pro Trumpa. Jindy dokonce vůbec žádný (viz mapka).
16. 11. 2020 Praha, Frankfurt (březen 2017)

Hackeři CIA na konzulátu USA ve Frankfurtu

16. 11. 2020 Floyd County, Georgia

800 hlasů pro Trumpa

Rozdíl 14155 hlasů ve prospěch J. Bidena z odevzdaných skoro 5 mil. celkem se o něco zmenšil. 
V jednom ze 159 krajů (Floyd County, 100 tis. obyvatel) státu Georgia, byla v pondělí nalezena z poloviny nevypořádaná volební schránka při ručním přepočítávání hlasů. Šlo o 2524 hlasů, které nabyly naskenované (zahrnuté) do celkového součtu hlasů. Po opětovném sečtení bylo výsledkem 778 hlasů ve prospěch Trumpa (1643 Trump, 865 Biden, 16 hlasů Jorgensen). Tato chyba je prozatím přisuzována především lidskému pochybení.
Přepočítání by mělo skončit ve středu 18. 11. 2020 a výsledky mají být potvrzeny do 20. 11. 2020.

 

Více o hackerském doupěti CIA je zde: WikiLeaks
Po otevření stránky rolujte dolů pravým posuvníkem téměř do poloviny výšky monitoru až narazíte na článek: U.S. Consulate in Frankfurt is a covert CIA hacker base.
Hackerská základna CIA na velvyslanectví není pro média již dávno žádným tajemstvím. Platí to však i pro voliče prezidenta Spojených států?
Reuters: Neue WikiLeaks-Enthüllung nennt Frankfurt als CIA-Hackersitz
Frankfurter Allgemeine: Wikileaks nennt Frankfurt als CIA-Hackersitz

 

16. 11. 2020 TV WELTNachrichtensender, Berlín 

Zprávy z března 2017

WELT: WikiLeaks tvrdí, že zveřejnila přísně tajné dokumenty CIA a pokyny pro útoky hackerů. Dokumenty, které jsou k dispozici online od úterý, představovaly první část série odhalení, které se týkaly „celých hackerských schopností“ americké tajné služby, uvedl internetový portál. To zahrnovalo několik set milionů řádků programového kódu, které byly, stejně jako jména dotčených zaměstnanců, zadrženy. Podle WikiLeaks se také ukázalo, že CIA využívá americký generální konzulát ve Frankfurtu jako hackerskou základnu pro Evropu, Střední východ a Afriku.
Foto - Autor: !Původní dílo:Wikileaks , NowikileaksVektory: Cirt – Media Kit - Images for publications Media Kit, Image: Wikileaks logo.svg, originally from the English Wikipedia, vectorized by User:Mysid., CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=6011273
15. 11. 2020 TV Newsmax 

Reportáž, kvůli které už nebudete chtít volit

Bezpečnostní analytik nezávislé texaské auditní společnosti Allied Security Operations Group z Dallasu Russ Ramsland promluvil o auditu volebního softwaru firmy Dominion (ve skutečnost ale programovou složku vytváří spol. SGO Smartmatic) ve státě Kentucky v roce 2019.
Ten použilo 28 státu i letos pro volbu prezidenta. Podle analytiků se data amerických voličů ocitají v Německu. Ať žije globalismus!
Ve zdrojovém kódu byl odhalen malware QSNATCH, který umožňuje hackerům dálkový přístup až k posledním strojům ve volebních místnostech, upravování hlasování, přihlašování do systému jako oprávněný pracovník a po provedení změn je schopen smazat přihlašovací údaje i záznamy o své činnosti, takže nelze dohledat, jakou činnost hacker prováděl. Najít půjdou možná jen nic neříkající osekané datové zbytky.
Veškerá volební data „cestují“ ke zpracování a uložení v jakémsi „vaultu“ - elektronickém bezpečnostním trezoru nejdříve k 5 firmám a následně na server barcelonské společnosti SCYTL, který slouží jako zálohové či programové úložiště – cloud a je umístěný ve Frankfurtu nad Mohanem. Zde provádět úpravy dat pak může být snadnější, než v USA.
Nejen, že jde o podivný přenos dat, ale ta se ocitají na druhé straně Zeměkoule. Je otázkou, co na to říkají bezpečnostní složky a federální volební zákon USA.
15. 11. 2020 Frankfurt am Main, Německo 

US Army proti státnímu puči

Volby v USA by se nejspíše daly nazvat státním pučem. Rozehrána je velká hra patriotů.
US Army pravděpodobně na rozkaz prezidenta provedla razii v rozsáhlém pozemku velvyslanectví USA na Gießener Straße ve Frankfurtu nad Mohanem. Důvodem mělo být prošetření krycí společnosti SCYTL ze Španělska (patří do sítě Amazon), která v konzulátu zřejmě provádí operace CIA z obrovského datového centra zde ukrytého. Odtud byl asi i prováděn podvod s americkými volbami. Tyto informace se ale obtížně potvrzují, myslete si, že jde třeba o zábavný HOAX. Hraje se však o čas do inaugurace, protože prošetřovat puč na druhé straně zeměkoule a v jiné zemi je složité a rozvleklé. Nicméně působnost US Army na půdě konzulátu je v souladu se zákony.
O razii promluvil i republikánský kongresman z Texasu Louie Gohmert. Volby měl údajně vyhrát Trump s velkou převahou volitelů.
14. 11. 2020 TV Fox Bussines, New York

Vysoká hra Patriotů - Vypustíme Krakena

V pořadu Lou Dobbse - Tonight, placeného kanálu televize Fox Bussines vystoupila  Sydney Powell, jeden z nejrespektovanějších ústavních právníků v Americe. Přestože patří do týmu D. Trumpa, její renomé uznávají obě strany. V rozhovoru uvádí šokující informace o rozsáhlém volebním podvodu.
(Demokracie v zemi, odkud byla vyvážena do světa, je v ohrožení. Spojené státy rozdělené. Volby budou mít nepochybně dopad i na Evropu.)
Už se nemohu dočkat až zveřejníme všechny důkazy o systému Dominion, počínaje tím, že byl vytvořen pro měnění výsledků voleb ve Venezuele ve prospěch Hugo Chaveze. Prodán byl i do jiných zemí a států a financovaly jej peníze z Venezuely, Kuby a prsty v tom měla i Čína. Nyní ale můžeme mluvit o vměšování se do voleb cizích zemí.
Máme přesvědčivé důkazy i svědka, který stál u počátečních plánů vytvoření s Hugo Chavezem, viděl, co se stalo tam a co se děje u nás. U států, ve kterých došlo na přerušení počítání hlasů během volební noci, docházelo pak k neuvěřitelným problémům.
Také se podíváme na finanční zájmy některých guvernérů a státních tajemníků, kteří se překvapivě nechali přesvědčit, že se má pořídit systém Dominion. Jde o lidu typu Huntera Bidena a jejich příbuzných, kteří si namastili kapsy použitím volebních strojů zaručujících volební vítězství, za což dostali zaplaceno.
Pokud jde o prosincové uzávěrky, kdy jednotlivé státy mají potvrdit vítěze voleb, myslím, že jde o tak veliký skandál, že v případech, kdy jednotlivé státy budou tak hloupé a potvrdí pravost hlasování, a už víme, že použily Dominion měnící hlasování, budou obviněni jako účastníci podvodů.
Prezident Trump vyhrál volby s velkou převahou. Mnoho patriotů přichází se svědectvími, jak došlo k ukradení volebních hlasů a vypovídají pod přísahou.
Systém Dominion byl aktualizován během volební noci a máme důkazy, že statisíce hlasů bylo načteno a replikováno. Bude potřeba rozsáhlé trestní vyšetřování, které zahrne miliony voličů a jejich hlasů.
Nevím, zda FBI nyní něco vyšetřuje, vím, že v minulosti dokonce i demokraté upozorňovali na tyto problémy, ale nikdy je nikdo neřešil. Lidé z oddělení vnitřní bezpečnosti ale měli být již dávno propuštěni.
Jsme v podstatě uprostřed nové americké revoluce a kdo si přeje, aby Amerika zůstala svobodná, musí se aktivně přidat na správnou stranu. Změnit volební hlas je totiž federální kriminální zločin. Lidé se musí nyní přihlásit a svědčit proti podvodům způsobeným systémem Dominion. Dominion byl vytvořen za tímto účelem a je používán po celém světě – navzdory vůli obyvatel, kteří chtějí svobodu.
Toto je vyvrcholení snah o odstranění prezidenta Trumpa a zorganizování pomáhali lidé ze Silicon Valley, firmy označované jako Big Tech (Apple, Amazon, Google, Facebook, Microsoft aj.), sociální sítě a média. A já vypustím Krakena.
Jde o široký, hluboký a rozsáhlý podvod, větší, než jsme mysleli. Jdeme po nich, odhalíme každého.
13. 11. 2020 FEC, Washington, D. C.

Volby nejsou legitimní

James Edwin "Trey" Trainor III - předseda FEC (Federální volební komise): volby provází podvody a jsou nelegitimní - video nepotřebuje další komentář
10. 11. 2020 One America News Network, San Diego, Kalifornie 

Ukradené volby - naše média mlčí

Volby v USA sčítá program zaplacený i Clintnovými, který "omylem" krade hlasy Trumpovi a připisuje je Bidenovi. Tento program se používá v Kanadě i v zemích EU.
5. 11. 2020 White House, Washington, D. C.

Tweet o třech slovech, který se stal už legendární a rozběsnil majitele sociální sítě Twitter. Byl odstraněn, ale zase vrácen. A co výbušného ve třech slovech prezident Trump sdělil? ZASTAVTE PODVOD! Ano, toto zvolání je těžkým zločinem...
12. 11. 2020 White House, Wahington, D. C.

Nepotvrzené sdělení o odcizených a připsaných hlasech místo J. Trumpovi J. Bidenovi. Podle "ověřovatelů pravdy" jde o HOAX, ale nechvalme dne před večerem...
4. 11. 2020 Philadelphia
Republikán, americký právník a bývalý starosta New Yourku Rudolph William Louis „Rudy“ Giuliani kritizuje náchylnost korespondenčního hlasování k podvodu a popisuje, jak byla de facto znemožněna kontrola hlasovacích lístků.
(video je opatřeno slovenskými titulky)

Pouliční volební kontejnery

"You are looking at BALLOTS! Is this what our Country has come to?" okomentoval a sdílel video D. Trump na Facebooku. 
Volně přeloženo: Díváte se na hlasovací lístky! Až sem naše země došla?
Video bylo natočeno den po volbách. Což bylo zajímavé i s ohledem na to, že den předtím už byl ve státě Kalifornie J. Biden agilními médii prohlášen za vítěze. Pravda, náskok měl nakonec velký, ale oficiální výsledek nemohl být ještě znám, pouze statistické odhady (pokud by toto ale mělo stačit, pak je zbytečné dělat volby).
V rozhovoru se žena ptá, zda vybírají hlasovací lístky, o kterých se domnívá, že by už měly být vybrané. Muž jí odpovídá, že jde o poštovní lístky. Nicméně kontejner se zdá být volební, nikoliv poštovní. Identifikace vozidla a muže, který tvrdí, že patří k oficiálním volebním pracovníkům, není ze znaku na autě a z visačky na košili rozpoznatelná.
Pro našince je ale nepochopitelné, že takto v Kalifornii nakládají s volebními hlasy. Kontejner vytažený z ochranné skříňky připomíná spíše koš na odpadky, než volební urnu. Nemá žádné transportní prvky, žádné uzavření, žádné zapečetění. Tisíce hlasovacích lístků (obálek) je přímo na ulici přendáváno z kontejneru po stovkách do převozních tašek. Při převozu je prostor pro manipulaci a podvod naprosto bezprecedentní.
V ČR jsou urny umístěny ve volebních místnostech, kontrolují je všichni členové volebních komisí (zástupci více politických stran a státní zaměstnanci), při převozu jsou zapečetěny přelepením a podpisy členů komise a při závěrečném sčítání musí být shodné počty identifikovaných voličů, vydaných volebních obálek a odevzdaných hlasů. Rozdíl nepřesahující 1 % způsobují jen voliči, kteří nevloží do obálky žádný volební lístek, nebo naopak jich vloží více. Systém kontroly je téměř dokonalý, přesto se ví, že i u nás lze podvádět, a nejspíše v některých případech k tomu i dochází. Ale co se děje v USA je ostuda.
Den po zveřejnění videa zareagovala oficiální volební kancelář okresu LA, že volební schránky byly uzavřeny a zamčeny ve 20 hodin v den voleb a hlasovací lístky byly vybírány následující den. Šlo o platné hlasovací lístky a budou započítány, stejně jako všechny nevyřízené korespondenční hlasovací lístky.
Jenomže v USA hlasují i krajané, kteří potvrzují nesrovnalosti v hlasování už v primárkách (viz odpověď našemu zastupiteli):Výběr z kontejnerů den po volbách byl možná v souladu s Kalifornským kodexem předpisů, přesto pochybnosti o regulérnosti voleb vůbec nerozptýlil.

Problém amerických voleb má jméno International Covenant on Civil and Political Rights (ICCPR)

11. 11. 2020 Praha, USA
ICCPR je mezinárodní pakt o občanských a politických právech, který byl přijat a otevřen v New Yorku na zasedání OSN 19. 12 1966 a navazuje na Všeobecnou deklaraci lidských práv.
Spojené státy jej podepsaly 5. října 1977, 8. června 1992 k němu přistoupily a mimo jiné v připojeném prohlášení mudrovaly, že každá ze smluvních stran by se měla zdržet jakýchkoli omezení práv uznaných a chráněných touto smlouvou, byť by byla někdy přípustná. Pakt je ale zapracován do zákonů USA...
Vývozní politika demokracie se ale nyní stala pro USA problém v případě čl. 25, odst. b), který je věnován volbám. Podle něho má každý občan právo a možnost volit a být volen tajným hlasováním. U korespondenčního hlasování s e-maily je však ona tajnost porušena (v některých případech je přinejmenším velmi sporná), protože jméno voliče je v určitých chvílích spojeno s hlasováním. Spojené státy mají do budoucna dvě možnosti. Buď zrušit tento způsob "e-mailového" hlasování, nebo od smlouvy odstoupit. Ale co s již odevzdanými hlasy? Mělo by je jít najít. A vyřadit?
Je otázkou, zda mezi voliči levice převládá lenost, neochota stát frontu před volební místností, nepovažování voleb za důstojný akt či svátek nebo ochota podvádět. Svoji roli také mohl sehrát fakt, že zaměstnanci americké pošty (USPS) podpořil Joe Bidena... Videa o výběrech, svozech obálek a nalezených pytlích s hlasovacími obálkami leccos napovídají.

Ve státě Kalifornie byly umístěny hlasovací urny do důvěryhodných institucí (úřady, podniky) a kostelů. Demokraté sice prskali, ale zásadní skoky v počtu hlasů se nekonaly. Věděli také, že e-mailové hlasování je na hraně zákonů a proto využili epidemii COVID-19 a na soudech ve 12 zemích si vymohli povolení hlasovat tímto způsobem. A soudci ze strachu z onemocnění tento způsob hlasování umožnili.
Je vážným varováním, že demokratická levice se i více hlásí k hlasování neregistrovanému, u kterého je problematické prokázat identitu voliče. To je vše natolik podezřelé a odporuje to mezinárodním volebním standardům, které uznává i třetí svět, že si lze položit otázku, zda není mezinárodní levice přitahována myšlenkou zvítězit za každou cenu, tedy i podvodem, více než by bylo zdrávo. Podobné klamy, lži a úskoky ve svých spisech již navrhoval Vladimír Iljič Lenin.
Americký generální prokurátor William Barr si byl už v létě vědom nebezpečí, když po povolování e-mailovo-korespondenčního hlasování řekl, že se tím současně otevřela stavidla k podvodům, která povedou ke ztrátě důvěry obyvatel ve volební systém. Podle prvních odhadů považují 2/3 republikánů volby za podvod. Tohle číslo bude nejspíše ještě stoupat a zasáhne i část demokratů.
Za povšimnutí stojí, že korespondenční hlasování u nás navrhují pokrokoví Piráti a skomírající TOP 09, pohybující se na hraně volitelnosti.

 

Article 25 Evesry citizen shall have the right …: (b) To vote and to be elected at genuine periodic elections vhich shall be by universal and equal suffrage and shall be held by secrect ballot, guaranteeing the free expression of the will of the electors;

 B BREITBART NEWS

 9. 11. 2020  Nevada, Clark 
 • ilegální hlasování bez ŘP/ID čísla, psali jen “00”
 • autobus, stan nebo stůl Biden-Harris trvale nabízel jídlo, pití, politické letáky ve vzdálenosti menší než 100 stop od volebního místa
 • dva lidé předali neotevřené poštovní obálky s nevyplněnými hlasovacími lístky dalším dvěma lidem, kteří je vyplnili na hlasovací straně Biden-Harris
 • lidská zeď blokovala ve výhledu na ty, kteří vyplňovali hlasovací lístky a pak je vložili do oficiálních hlasovacích obálek
 • kancelář voleb sdělila, že s hlasovacími lístky nebo obálkami se nemohlo nic stát i mimo určenou oblast a sběr hlasovacích lístků je legální
 • pravidelně přicházeli lidé s několika hlasovacími lístky, pozorovatelům nesměl nikdo nic říkat
 • rozčílený muž tvrdil, že někdo hlasoval jeho jménem

10. 11. 2020 Washington, D. C. 
Min. spravedlnosti (gen. prokurátor) povolil vyšetřování
William Pelham "Bill" Barr povolil federální vyšetřování konkrétních obvinění z podvodů s volbami ještě před potvrzením výsledků prezidentských voleb. Mění se tím dlouholeté politické (pozn. nepochopitelné) zásady ministerstva nevymáhat právo (výslechy svědků, zajištění dokumentů, zahájení vyšetřování, utajení vyšetřovatelů), které by mohlo ovlivnit výsledek voleb, neboť pasivní přístup může vést ke zneužití voleb a později již nelze fakticky nic napravit. 
V memorandu uvedl, že je nutné, aby Američané věřili, že výsledek voleb odráží jejich vůli a federální prokurátory varoval, aby nezahajovali vyšetřování u spekulativních, vymyšlených, fantazijních a za vlasy přitažených obviněních a odložili ta pochybení, která nemají dopad na výsledek voleb. Současně je vyzval k férovosti, neutralitě a nestrannosti.
"Vzhledem k tomu, že hlasování ... skončilo, opravňuji vás prošetřit ... podstatná obvinění ... před certifikací výsledků voleb ve vašich jurisdikcích," napsal prokurátor Barr a povolil kontrolu obvinění o nezpůsobilých voličích v Nevadě a antedatovaných poštovních lístcích v Pensylvánii. Soukromě měl úředníkům sdělit, že jde o jednotlivé případy a nic (pozn. zatím) neukazuje na větší problém systémového podvádění.
Kritici ale okamžitě prohlásili, že podkopal nezávislost federální justice na Bílém domě a vedoucí prokurátor Richard Pilger z oddělení pro vyšetřování volebních zločinů okamžitě rezignoval.
Důvěru ve výsledky voleb by mohlo narušit setkání generálního prokurátora s vůdcem senátní většiny Mitchem McConnellem za zavřenými dveřmi, nicméně republikánský stratég Matt Gorman řekl: "Nejde jen o prokázání podvodů, ale že protiprávní jednání může ovlivnit výsledek voleb v několika státech změnou stovek tisíc hlasů."
Povolení zveřejnit podrobnosti z vyšetřování pak vyvolalo očekávanou kritiku demokratů a obhájců lidských práv.
V třístránkovém čestném prohlášení oznamovatel tvrdí, že nevadští průzkumní pracovníci vytvořili důkazy o údajných pobytech nelegálních voličů. Nevadský generální prokurátor zatím mlčí, prokuratura nepodnikla žádné kroky k prošetření věrohodných stížností na podvod.

 

6. 11. 2020 TV Fox News, Michigan, Arizona
Pozorovatel z Michiganu Gordon Pennington, reportérka a obyvatelka Arizony Angela Tahiliani diskutují o průběhu voleb. A. Tahiliani, a později se za ní postaví další voliči se stejnou zkušeností, je volička D. Trumpa. Stěžují si, že při kontrole on-line hlasování, které v Arizoně bylo možné, nebyly jejich hlasy uznány pro vyplnění fixou. Sama zjistila, že se nenachází mezi těmi, co odvolili. 
Rozhovor si můžete přehrát kliknutím na obrázek.
9. 11. 2020 Deník NEW YORK POST
Pokud ve volbách v roce 2020 došlo k podvodu, musíme ho najít
Článek si všímá těsných náskoků J. Bidena v rozhodujících časech.
V Georgii měl včera náskok 10 352 hlasů.
V Arizoně 19 438 hlasů.
Ve Wisconsinu vedl o 20 540 hlasů.
V Pensylvánii o 43 251 hlasů.
V Nevadě o 31 464 hlasů.
Není proto bizarní ani bezprecedentní přijmout možnost, že v některém z těchto států mohou být výsledky chybné. Ať už lidskou chybou, nebo dokonce podvodem.
5. 11. 2020 Georgia či Pensylvánie
Neověřené video ukazuje nejspíše zaměstnance pošty nebo volební pracovníky v Georgii či Pensylvanii kteří rozbalují volební obálky. Podívají se dovnitř a obálku s nevhodným kandidátem vhodí do velkého kontejnerového pytle na odpadky. Zda jde o příznivce té či oné strany nelze poznat, ale i tohle je hrůzná realita amerických voleb.
Náhodné záběry pracovníků jsou asi výřezem z původně nějaké TV reportáže s jiným zaměřením.
8. 11. 2020 TV CNN Prima NEWS, Praha
Velmi trefný a povedený rozhovor s V. Klausem st. Se vším lze souhlasit, pokud nepatříte k nejpokrokovějším silám dneška.
V krátkosti vystihl odstrašující průběh korespondenčního hlasování, podstatu krize demokratů i republikánů v nabídce kandidátů i proč byl Trump lepším kandidátem.
Lehce naznačil určitý strach ze socialistické Harris a obavu, aby Joe Biden nebyl jen pouhou loutkou.
8. 11. 2020 Clark County, Nevada
TV Fox News informovala, že "whistleblower" (oznamovatel nekalých praktik) z Nevady čestným prohlášením pod přísahou nahlásil, že byl jako volební pracovník svědkem nelegitimního zpracování hlasovacích lístků.
V okrese Clark v Nevadě se ozval "whistleblower", který řekl, že byli svědky počítání korespondenčních hlasovacích lístků bez ověření podpisů. Sdělil, že byl nadřízeným pracovníkem, jehož jméno uvedl, instruován, aby hlasovací lístky vyžadující ověření podpisu počítal jako způsobilé, i když nejsou opatřeny potřebnými podpisy.
K  incidentu reportér John Roberts z Fox News ještě dodal:
"Whistleblower" též sdělil, že mu bylo řečeno, aby ignoroval i nesrovnalosti v adresách. Proto odeslal oznámení formou čestného prohlášení ministerstvu spravedlnosti ve Washingtonu. Advokát tažení Donalda J. Trumpa k tom řekl, cituji: „Čestné prohlášení jasně ukazuje, že se nezabýváme nepozorností nebo nedbalostí. Šlo o úmyslné kriminální chování.“
Zprávu zveřejnila na svém twitteru Nevadská republikánská strana.
Nevadská republikánská strana oznámila, že obdržela tisíce stížností týkajících se voleb v Nevadě. Hlasovací lístky byly podle jejich pozorovatelů zpracovány „bez smysluplného prohlížení“, bez ověření a sociální sítě zaplavila příběhy o podvodech, jako je hlasování mrtvých lidí, neumožněné hlasování voličů D. Trumpa, a další problémy s volebním systémem.

7. 11. 2020  Delaware a Pennsylvania
Sčítací komisaři zcela běžně vypisují, přepisují a opravují volební lístky.
Údajný video HOAX (zatím nijak nevyvrácený), které FB okamžitě blokuje. Song začíná od druhé sloky.
Bless The U.S.A. (Bůh žehnej Americe)
Lee Greenwood
1. ---
2. I'd thank my lucky stars,
to be livin here today.
‘Cause the flag still stands for freedom,
and they can't take that away.
Refrén: And (That) I'm proud to be an American,
where at least I know I'm free.
And I won't forget the men who died,
who gave that right to me.
And I gladly stand up,
next to you and defend her still today.
‘Cause there ain't no doubt I love this land,
God bless the USA.
3. From the lakes of Minnesota,
to the hills of Tennessee.
Across the plains of Texas,
From sea to shining sea.
4. From Detroit down to Houston,
and New York to L.A.
Well there's pride in every American heart,
and its time we stand and say.
Video je po sdílení a nahrání okamžitě blokované a opatřeno následujícími komentáři. Ta pestrost blokací a agilní potlačování zobrazování Facebookem jsou obdivuhodné.

6. 11. 2020 Penssylvania
Podívali jsme se na zázraky v Penssylvanii ve Spojených státech. Vstávají zde mrtví z hrobů? Vyslyšeli snad šeptavé volební volání demokratického staříka Joe Bidena a mazané Kamaly Harris nebo stávajícího prezidenta Donalda Trumpa? S ohledem na průběh voleb je zjevné, že "Dodík" neprováděl dostatečnou volební kampaň na hřbitovech.
Nejstaršímu voliči je totiž právě zázračných 220 let - druhý řádek. (První řádek s datem nar. 1. 1. 1800 je fiktivní, jde o anonymizované voliče například kvůli domácímu násilí.)
Dalšímu voliči na třetím řádku je krásných 170 let. Tito a další pamětníci jsou možná stále mezi námi a prokazují, že nejlepším požehnáním pro lidskou dlouhověkost je kapitalismus.
Ať je to tak nebo onak, obě skupiny voličů s úřady aktivně komunikují, registrují se a většinou také volí...
Snad proto soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito vyhověl žádosti republikánů a nařídil sčítacím komisařům v Penssylvanyi, aby oddělili doručené korespondenční hlasy po posledním dni voleb.

 

 

6. 11. 2020 Washington D. C.

Stále ještě prezident USA 
Média a sociální sítě ovlivňují americké volby v nebývalé míře
Facebook, Twitter, YouTube hystericky ruší účty a profily, odstraňují nebo potlačují zobrazování příspěvků, vkládání komentářů apod. Vrcholem byla tisková konference Donalda J. Trumpa za přítomnosti několika TV stanic.
Jaká je úloha zpravodajství? Doposud se zdálo, že především zprostředkovat fakta o dění, někdy doplněné komentářem, ale bez určení pravdy. Zvlášť u zpráv většího významu. To však skandálně padlo. D. Trump občanům oznamoval, jak vnímá volební sčítání a jaké podnikne další kroky. Většina televizních stanic postupně ale přímý přenos přerušila, neboť prezident prý lže a nepředkládá ověřené informace. Možná to tak i je, ale TV nezprostředkovaly prezidentův postoj, ale rovnou vynesly soud o pravdě. Veřejnost tak přišla o možnost udělat si vlastní obrázek o projevu prezidenta a provést případně kritiku. Skandální je, že se tak stalo nejmocnějšímu muži světa. Médiím zachutnala moc a zažínají určovat, co je a není pravda. Odtud už je ale jen kousek k nastolení (neomarxistické) propagandy.
6. 11. 2020 Dohledáno  jako "This Is A HOAX" na:

Shlédnutí přesto doporučujeme.
 
Tenhle videorozhovor je hodně divoký. Pochází z kontroverzních stránek INFOWARS Alexe Jonese a převzaly ho například webové stránky Aeronet, které provozuje Marek Pešla (zda je ještě někdo za ním, není prokázáno). Oba weby jsou označovány jako dezinformační a konspirační. Můžeme je však zcela odmítnout?
Zkušenost je taková, že dezinformaci je potřeba najít a přejít, protože jinak weby poskytují spoustu zajímavých a pravdivých informací a odkazů. Rozhovor je však doslova bombou, pokud jde skutečně o plán, do kterého se demokraté nachytali.
Podstatou je utajená operace, kdy volební lísky byly opatřeny speciálním vodoznakem, který umožní vysledovat každý legální hlas a oddělit jej od hlasů podvodných. Má jít o dlouho připravovanou operaci tajných a bezpečnostních služeb na jejímž konci by mohlo být zatýkání a soudy pro podvod s volbami. Zní to jako sci-fi? Možná. Ale...
V rozhovoru hovoří psychiatr a spisovatel Steve Pieczenik a je záhadou, proč by člověk tohoto formátu šel do rozhovoru, který z YouTube, Facebouku, Twitteru (zde odkazy na něj) ap. je mazán téměř okamžitě po nahrání. Dráždí snad někoho? Steve není žádný nezkušený nováček, pracoval například pro J. Cartera a H. Kissingera aj. Obrázek si udělejte tedy sami. Možná jsme svědky rozsáhlé Sting operation proti Deep State. Rozhovor si poslechněte, dokud lze...
Steve Pieczenik
Článek s rozhovorem na INFOWARS
Článek s rozhovorem na Aeronetu
5. 11. 2020 Zde volička provedla kontrolou vodoznaku: Watermark on 2020 ballot?