Další zajímavá videa

Obrat o 180 stupňů?
Zajímavý studijní materiál názorové proměny politika poskytla kancléřka Německa. Zatímco někteří z proměny pocítí zklamání, jiní rozhořčení až hněv. Někteří pro ni ale možná budou mít pochopení. V každém případě by bylo dobré vědět, co přimělo A. Merkel k takové názorové změně.
Nad tím by se měl zamyslet každý, než bude pozdě. K životu patří pestrost, různost a spolupráce. Jakékoliv míchání a rozmazávání rozdílů povede k úpadku. Vrátili jsme marxismus-leninismus na východ a on se k nám v podobě neomarxismu vrací ze západu.
Dr. Bill Warner drtí Drtinovou
Dobré pro pochopení, proč je islám náboženstvím i politikou a jeho rozšiřování v Evropě je do budoucna rizikem. Ne každý s hostem DVTV souhlasí, přesto jeho vysvětlení stojí minimálně za zamyšlení. Nelze se tvářit tak, že si vymýšlí. Abychom se nedivili, až bude pozdě.
Soužití s migranty
Reportáž z roku 2017 vám vyrazí dech. Jde o výpovědi obyvatel Říma, majících zkušenost s migranty. Odpovědi obyvatel jsou dostatečně výmluvné. Není k nim potřeba nic dodávat. Videa "Naštvaných matek" mají malou sledovanost, proto unikají udavačům, kteří by je chtěli smazat.